Veri koruma şartları

 

Kardex Holding AG gizliliğinizi ciddiye alır, şeffaflık bizim için önemlidir. O nedenle de web sayfamızın ziyaret edilmesinde hangi bilgileri topladığımızı ve bu bilgileri nasıl kullandığımızı aşağıda anlatmak istiyoruz.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, web sunucumuz sistem güvenliği amacıyla geçici olarak, alan adı veya bilgisayarın IP adresini ve erişim tarihini, istemcinin dosya başvurusunu (dosya ismi ve URL), HTTP yanıt kodunu ve bizi ziyaret ettiğiniz siteyi, ayrıca bağlantı çerçevesinde aktarılan verilerin kapsamını kaydeder. Bazı durumlarda, “çerez” şeklinde bilgileri bilgisayarınızda depolayabiliriz, böylece web sayfamızı sizin tercihlerinize göre optimize edebiliriz. Örneğin bültenimizi sipariş etmek için gönüllü olarak verdiğiniz isim, adres, telefon numarası veya e-posta adresi gibi ek kişisel verileri gönüllü olarak vermediğiniz sürece toplamıyoruz.

Prensip olarak kişisel bilgilerinizi sadece teknik destek ve web sitemizi geliştirmek, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanıyoruz. Danışmanlık, reklam ve pazar araştırması amacıyla verileriniz ancak kesin onayınızla işlenir ve kullanılır.

İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK