Yatay Karusel

Hızlı depolama ve toplama için en etkili çözüm

Yatay Karusel ürünlere hızlı erişim sağlar, size zaman kazandırır.

Kardex Remstar Yatay Karusel ürünlere hızlı, doğru ve düşük maliyetle ulaşmanızı sağlar. Üretim veya dağıtım alanında ürünlerin hızlı ve seri şekilde toplanmasının gerek şart olduğu durumlarda Yatay Karusel en ideal çözümdür. 

Verimli depolama ve geri erişim sistemi

İşlemlere hızlı tepki süresi, yüksek verimlilik ve  kısa sürede toplanan siparişler - bunlar dağıtım merkezlerinin modern ve etkin bir depolama lojistiğinden beklentilerinden sadece bir kaçıdır. Kardex Remstar Yatay Karusel otomasyonlu sistemler tüm zorlu iç lojistik işlemlerinizin çözümü için, var olan sisteminize kolaylıkla adapte edilebilir.

Kardex Remstar stok yönetim yazılımı sayesinde ise daima her işin doğru yürüdüğünden emin olabilirsiniz. Sonuç: En yoğun zamanlarda bile daha şeffaf, daha esnek ve çok daha verimli iş süreci.

 

 

“Ürün kişiye” prensibi

Depoladığınız ürün ne olursa olsun güvenilir ve etkili bir depolama sistemi sağladığı iş gücü ve alan tasarrufuyla depolama masraflarını önemli ölçüde azaltır. Diğer tüm Kardex Remstar sistemleri gibi Yatay Karusel de "ürün kişiye" prensibiyle çalışır, yani siz ürüne gitmezsiniz, o size gelir. Hem depolama alanı en verimli şekilde kullanılır hem de doğru ürüne daima en kısa sürede ulaşmış olursunuz. Ek olarak, toplu ürün toplama opsiyonu sayesinde sipariş toplama sürecinizi daha da hızlandırabilirsiniz.  

 

Başka bir avantaj ise, bir iş istasyonuna bağlı tüm ünitelerin eş zamanlı olarak çalışabilmesidir.

 

 

Uzmanlaşmış stok yönetimi

Smartpick 6000, yüksek toplama oranları mükemmel bir yazılım çözümüdür. Elektronik sanayi için ise özellikle, Smartpick 5200 yazılımını öneriyoruz.

 

Avantajlar
  • Çok hızlı sipariş toplama performansı ve toplu toplama sayesinde minimum ürün bekleme süresi 
  • Işıklı toplama ve yerleştirme sayesinde doğru ürüne kesin erişim 
  • 24/7 kullanım
Broşürü indirin
Videolar
 
OK