Kardex Remstar LR 35

Küçük parçaları etkin ve hızlı şekilde toplayın

Vertical Buffer Module - Kardex Remstar LR 35

Yüksek hızda spariş toplama performansı kutu döngüsü ve spariş satır numarasına dayalıdır. LR 35 Dikey Ara Depolama Modulü küçük parçaların ve hafif ürünlerin sipariş toplama performansını optimize ederken yüksek doğruluk ve enerji verimliliğini garanti eder.

Yüksek ürün toplama performansı  – güvenli ve doğru

Kardex Remstar LR 35 düşük hacimli, hafif ürünlerin depolanması ve geri erişimi için çok etkili bir çözümdür. Yüksek toplama performansı farklı alanlarda kullanımı da mümkün kılar: Sistem çok önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar ve üretkenliği artırır. Pek çok değişik ürünün üretim hattına tedariği, montaj alanında ara depolama veya depoda yavaş hareket eden malzemelerin toplanması gibi farklı alanlarda kullanılabilir. Ayrıca kontrollü erişim sayesinde değerli malzemeleriniz artık çok daha güvende.


Enerji verimliliği ve entegrasyon

Kardex Remstar LR 35 kıyaslanabilir diğer sistemlerin sadece üçte biri kadar enerji harcar. Mümkün olan en son teknolojininin kullanımı ve inovatif dizayn özellikleri sayesinde bu enerji verimliliği sağlanır. Karmaşık olan enerji geri kazanımına gerek duyulmaz.


Dikey Ara Depolama Modülü(VBM), mevcut olan üretim ve yazılım sistemlerine kolaylıkla adapte edilebilir. Kardex Remstar LR 35 dört farklı yükseklikteki tepsi ve kutu kombinasyonunu barındırabilir. Farklı tepsi ve kutu kombinasyonları dört farklı yükseklikteki malzemeyi barındırabilir. 


Ürünleri tanımak için kullanılan barkod okuyucular ve toplama hızını ve doğruluğunu artırmak için kullanılan ışıklı toplama teknolojisinin yanısıra sistem, mevcut bulunan konveyöre, sürücüsüz taşıma sistemine ve Servus Intralogistics'in ARC gibi çoklu taşıma sistemlerine kolaylıkla bağlanabilir.


Sistem, yeni dizaynıyla tüm bilgi ve aktiviteyi anlaşılır şekilde gösteren dokunmatik bir ekran aracılığıyla opere edilir. Gereksiz zaman harcanmasına neden olan personel eğitimine gerek kalmaz.

 

Ergonomi
Dikey Ara Depolama Modülü (VBM) sipariş toplama sürecini kolaylaştırmak için ergonomik olarak dizayn edilmiş toplama istasyonlarına sahiptir. Ürünler erişim kapısına 20 derece açıyla gelerek toplayan kişinin kutuya daima mümkün olan en ergonomik pozisyonda ulaşması sağlanır.   


Malzemeler iş istasyonuna "ürün kişiye" prensibiyle aktarılır böylelikle etrafta yürüme süresi minumuma indirilir. Dikey Ara Depolama Modülü'nün akıllıca tasarlanmış dizaynı tüm operasyonlarda kullanıcı için ideal ayak ve baş mesafesini sağlar.

 

Montaj kiti hazırlama / Montaj alanlarına malzeme tedariği

 

Vertical Buffer Module - Set assembly/supplying assembly areas

Montaj alanlarına verimli bir şekilde malzeme tedariği için mükemmel bir çözüm olan Kardex Remstar LR 35, üretim için çok hızlı ve doğru bir şekilde ürün toplanmasını sağlar. Ek olarak sistem entegre bir konveyör hattına bağlandığında, montaj alanında ihtiyaç duyulan kitlere anlık erişim için ara depolama çözümü olarak hizmet verir. Kardex Remstar LR 35, üretim alanınızda mükemmel bir malzeme akışını garanti eder.

Teknik bilgiler

Kardex Remstar LR 35

PerformansYüksek hızda spariş toplama performansı kutu döngüsü ve spariş satır numarasına dayalıdır
Kutular / Sepetler

600 x 400 mm ebatlarında
(640 x 440 mm'ye kadar)

Yük 35 kg / kutu
Ünite ölçüleri
Genişlik1.920 - 10.470 mm
Derinlik2.350 mm
Yükseklik

3.000 - 12.000 mm

600 x 400 ebatlarındaki kutular için

Ünite Yükseklik Adımları100 mm'lik adımlar

 

Avantajlar
 • Geliştirilmiş sipariş toplama performansı
 • Hatasız sipariş toplama
 • Esnek ünite ölçüleri, entegrasyon ve ek özellikler
 • Ergonomik operasyon
 • Yüksek enerji verimliliği
 • Daha az personel gerektirir
 • Optimize edilmiş depolama hacmi ve alanı 
  Broşürü yükle
  Kardex Remstar Vertical Buffer Family
   
  OK