Bileşenler

En yüksek standartları yakalayın

Dikey Ara Depolama Modülünde 1'den fazla erişim kapısı ve toplama istasyonu mümkündür. Faklı yapılandırma seçenekleri maksimum esneklik kazandırırken, ünitenin her türlü koşula en uygun şekilde adaptasyonunu sağlar. Her bir ünitenin arka,ön veya yan tarafına dörde kadar erişim kapısı konulabilir.

 

Toplama istasyonu

 

Components - Picking station

Döner tabla, toplama istasyonunun temel ögesidir. 20°'lik açıyla eğimli olması sayesinde son derece ergonomiktir ve dolayısıyla kullanımı da çok kolaydır.

Kullanıcı bir siparişi toplarken, sıradaki kutu veya tepsi geri planda hazırlanarak döner tablanın arka tarafına yerleştirilir. Kullanıcı bu siparişi toplamayı bitirir bitirmez döner tabla 180° döner ve bir sonraki kutuyu getirir.

 

Yetkilendirilmiş kişi için erişim kapısı

 

Components - Single access opening

Kullanıcı yönetimine bağlı olarak kullanılabilen değerli alet ve ekipman içeren kutulara kontrollü erişim sağlar.

 

Konveyör bağlantısı

 

Components - Conveyor connection

Dikey Ara Depolama Modülü, kutuların veya tepsilerin elle depolanması veya erişilmesi için, otomatik operasyon ve mevcut materyal akışına nakil için de mevcut konveyör hattına kolayca bağlanabilir. Sipariş hızını artırmak amacıyla dizayn edilen bu konveyör bağlantısı ön, arka veya yan tarafta olabilir.

 

Tek parçalı akış

 

Components - One piece flow

Servus ARC'nin bağlanması gelen ürünleri, depolamayı, üretimi ve giden ürünleri tek bir optimal akış sürecinde birleştirir.

Broşürü yükle
Kardex Remstar Vertical Buffer Family
 
OK