İntralojistiğiniz için yüksek başarı

Power Pick Onboard: Tam entegre Onboard envanter yönetimi yazılımı

Verimli depolama ve sipariş toplama. En dar alanda. En kısa zamanda

Verimli depolama ve sipariş toplama. En dar alanda. En kısa sürede.

İşletmeniz büyük veya küçük ölçekli de olsa, depolama ve lojistik ihtiyaçları sürekli artmaktadır. Sürekli daha fazla ve değişken miktarda ürünün en az alan üzerinde depolanmaya ve raflardan tekrar hızlaca toplanmaya ihtiyacı vardır  . Aynı zamanda,  depolama alanı ve personel maliyetlerinin de arttığını biliyoruz. Gelecek odaklı ve makinaya entegre envanter yönetim yazılımı Power Pick Onboard ve otomatik depolama sistemimiz ile  depolama sürecini kolaylaştırabilir, hızlandırabilir zaman, alan ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

Başarınız için herşey makina üzerinde.

Her şeyden önce, stok yönetim çözümü basit olmalı ve açıkça yapılandırılmış süreçler ile tüm siparişlerde hata riskini en aza indirmelidir. Bu nedenle, sezgisel olarak çalıştırılabilen, siparişinizi daha kolay işleyebilmenizi sağlayan, doğruluk odaklı ve nihayetinde sipariş toplama işleminizi hızlandıracak olan makineye entegre stok yönetim yazılımı çözümümüz Power Pick Onboard'u geliştirdik.

 

İhtiyaçlarınıza esnek bir şekilde uyarlanabilir

Büyüme şu şekilde kolay olur: Envanteriniz büyürse, depolama sistemi çözümüde onunla birlikte büyür. Çünkü, Power Pick Onboard, mevcut işlemleri değiştirmeden depolama alanını genişletmeyi mümkün kılar. Bu, birkaç bağlı ünitenin aynı sistem üzerinden kullanılabileceği ve merkezi olarak yönetilebileceği anlamına gelir. Verimli ve son derece esnek depolama lojistiği için - her zamankinden daha basit.

Akıllı fonksiyonlar - Ergonomik tasarımlı

Sınıfının en iyisi arayüzü ve sezgisel işletim konsepti ile

Envanter yönetimi kolaylaştı: Power Pick Onboard üzerindeki kullanıcı arayüzü, sistematik olarak temel değerlere indirildi. İşlevsel tasarımı sayesinde işletim süreci basitleşir, optimal bir genel bakış sağlar ve tüm süreçlerin sorunsuz çalışmasını sağlar.

 

 

Modern, sezgisel işletim konsepti

Basitleştirilmiş kullanıcı eğitim için ergonomik tasarımlı ve açıklamalı akıllı fonksiyonlar.

Kapsamlı, standardize depo yönetimi

Kullanıcı malzemeye erişim sağlar ve bu esnada kullanıcı tarafından gerçekleştirilen her işlem kaydedilir.Bu sayede, malzeme depolama alanı ve envanter listelerini kontrol etmek kolaylaşır.

Ergonomik çalışma koşulları

Dönebilen ve eğim verilebilen işletim paneli sayesinde kullanıcı ergonomisi maksimize edilmektedir.

Geniş ekranlı dokunmatik kontrol paneli
Parlama önleyici, 12 inç çoklu dokunmatik kontrol paneli ve entegre klavye sayesinde basit kullanım.

Opsiyonel ERP entegrasyon arayüzü
Esnek ERP entegrasyonu ile sipariş toplama emri işlenebilmektedir.

Ek donanım maliyetleri azaltır
Ek bir bilgisayara ihtiyaç duyulmamakla birlikte yasal gereklilikler ve karmaşık IT bağlantıları artık gerekli değildir. Klavye veya el terminali gibi harici cihazlar için bağlantı noktaları mevcuttur.

12 ila 24 ay içinde yatırım geri dönüşü  

Yeni kullanmaya başlayacak olan ya da  mevcut kullanıcılar için otomasyon süreçleri Power Pick Onboard ile artık daha kolay.

Broşürü indirin
Kardex Remstar Power Pick Onboard
 
OK