Lektriever

Yüksek verimlilikte yerden tasarruf edin

Kardex Remstar Lektriever, binlerce dosya, video, CD, DVD vs. yönetebilen yazılım kontrollü, otomatik bir medya deposudur. Lektriever, her birinde dörder çekmece olan toplam 16 dolaplık kapasiteye sahiptir. Çevrimdışı çalıştırılabilir veya İT sistemlerimize çevrimiçi bağlanabilir.
 
Lektriever bir yazıcı kadar kolay kullanılabilir; sadece istediğiniz dosya veya medya türüne tıklayın, Lektriever istenilen aracı arar ve çağırır.

Avantajlar:

 

Düşük alan ihtiyacı –  Lektriever, geleneksel çözümlere göre alandan %50’nin üzerinde tasarruf sağlar.

 

Daha iyi bir ergonomi – Merdiven çıkmak, portatif merdivene çıkmak, ağır yükleri vs. kaldırmak için eğilmek artık geçmişte kaldı. Her depolama bölümü otomatik olarak kullanma deliğine aktarılır. Kullanma deliği ergonomik bir çalışma yüksekliğinde bulunmaktadır ve bir tekerlekli sandalyeye uygun girişe sahiptir.  %40 oranında bir üretim karı tahmin ediyoruz.
 

Yangından korunma ve güvenlik – Her birim, söndürme gazı bazlı yangına karşı koruyucu sistem ile donatılabilir. Giriş bir PIN numarası, kart terminalleri veya elektronik kilitlerle korunabilir.


Tasarım – Lektriever çok sayıda renk ve yüzey seçeneğiyle temin edilebilir.

İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK