Referenslar – Dikey Karuseller

FLAMA – Yüksek teknoloji üretiminde çok katlı depolama çözümü

Shangai FLAMA Kaynak Ekipmanı İmalat Ltd. Şti. Çin’de invertörlü kaynak makinelerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda lider şirketlerden biridir. Şirket, sınırlı bir...(daha)

TSC - Bijuteri ve değerli takı içeren siparişlerin toplanması

TSC, Kanada’nın dört bi yerinden müşterilerine üst marka bijuteri ve takı satışı yapan ala- nında lider, çok kanallı bir toptancıdır. Stok yönetim yazılımına sahip üç adet...(daha)

Med24 - Sağlık ve güzellik ürünleri için verimli e-ticaret

Med24, sağlık ve güzellik malzemeleri üzerine faaliyet gösteren Danimarkalı bir e-ticaret şirketidir. Şirketin amacı İskandinav ülkelerinde yer alan en geniş ürün seçeneğiyle...(daha)

Lesley Cosmetics - Kozmetik ürün siparişlerinin hızlı toplanması

Lesley Kozmetik, makyaj ve cilt ürünleri satışı konusunda lider Mary Kay Inc. şirketinin, Finladiya, Norveç ve İsveç'de yetkili en büyük distribütörüdür. Genel merkez...(daha)

Dorma - Farklı bir binaya taşıma operasyonu planlandığı gibi gerçekleştirildi

Alman Dorma şirketi, baskılı devre kart üretimini süreç odaklı hale getirmek ve mekanik üretim operasyonuna daha yakın olmak amacıyla elektronik üretimini Bonn’dan 100 km...(daha)

Nice Hair - E-TİCARET FİRMALARI İÇİN SİPARİŞ TOPLAMA

Verimlilik % 150 arttı (Tek vardiyada 6.000 sipariş satırı). % 60’a varan alan tasarrufu. ROI: 1-2 yıl. Aynı anda sipariş toplama ve yükleme.(daha)

Frydenbo - YEDEK PARÇALARIN DEPOLANMASINDA MALIYET TASARRUFU

6 m²’lik taban alanında 129 m² depolama alanı. 120 m² ekstra alan ile 3 farklı atölye kurulmuş ve yıllık net gelir 1milyon €’ya yükselmiştir. Fazla depolama alanı ile şirket...(daha)

Pharma – Sort2Ship – Sipariş Birleştirme Alanı

Daha etkili üretim, büyük partiler yukarıya, küçük partiler aşağıda doğru. Düşük alan tüketimi (ortalama 392 m² veya 43 m² malzeme, 40 m² alan üzerinde). Otomasyon...(daha)

Electronics - ÜRETİM HATTI İÇİN MALZEMELERİN SİSTEMATİK TOPLANMASI

Depo operasyonlarının etkinliğinde önemli artış. Önceden 200 m² yer gerekirken şimdi sadece 30 m² depolama alanı gerekmektedir. Depolama ünitesi rahatlıkla yer değiştirebilir.(daha)

Others: PARKE ÖRNEKLERİNİN VE BROŞÜRLERİN DEPOLANMASI

Personel sayısında azalma, 1 yıldan kısa bir sürede kendini amorte etmesi, Satış odası ve showroom alanında 180 m²’ye varan ekstra alan tasarrufu, Pozisyon göstergesi ile...(daha)