Kardex Remstar Megamat RS

geliştirdiği emniyet konseptiyle, çalışanlar, makina ve depolanan ürünler için mümkün olan en iyi korumayı sağlar

 

İnsan, makina ve depolanmış ürünler için koruma!

Güvenlik ışık perdesi gibi depolama sisteminin erişim kapısına standart olarak yerleştirilen koruma ekipmanları sayesinde, kullanıcı, olabilecek bir kazaya karşı korunmuş olur. Depolanan ürünler ise kilitlenebilir hafif kayan kapılar sayesinde hırsızlık ve yetkisiz erişime karşı korunmuş olur. Çalışanları tanımlamak için RFID çip kullanmak veya yetkisiz erişime karşı kişisel şifreler atayarak ünitenin tamamını veya bir kısmını koruma altına almak mümkündür.


En üst seviyede güvenlik sağlamak amacıyla Kardex Remstar yeni Megamat RS'e dört etkileyici özellik ekledi:

 • Acil durum kolu
  Acil durum kolu sayesinde , güç kesintisi olduğu anda bile depolanmış ürünlerinize ulaşabilirsiniz.
 • Otomatik zincir gergi ayarı
  Yeni zincir gergi ayarı, yükleme zincirinin kullanım ve zarar görme hassasiyetini çok önemli ölçüde azaltır. Sonuç olarakta güvenilir ve çok uzun ömürlü depolama sistemine sahip olursunuz.
 • Hafif kayan kapılar
  Kilitlenebilir kayan kapılar özellikle yavaş hareket eder. Otomatik veya manüel olarak kontrol edilebilir hatta tek elle bile açılabilir, böylelikle kullanıcıların kesintiye uğramadan ve kolayca çalışabilmesi garanti altına alınmış olur.
 • Clip(geçmeli) sistem
  Yenilikçi Kardex Remstar clip(geçmeli) sistemi, panellerin basit, hızlı ve son derece güvenli şekilde monte edilmesini sağlar. Yükseltilmiş sistem dengesi çalışanlar ve depolanmış ürünler için maksimum koruma sağlar.

 

Broşür indirme
 
OK