Tepsi aksesuarları

Tüm malzemeler için düzenleme

Her tepsi size özel depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla ayırıcı, bölme, kutu veya sepetlerle yapılandırılabilir. Depolamak istediğiniz ürünlerin ölçüsüne mükemmel şekilde uyan bu çözümler sayesinde daha iyi organize olarak maksimum depolama yoğunluğuna ulaşır ve daha hızlı erişim süreleri sağlarsınız.

 

Avadanlıklar ve kasalar

 

Bins and containers

Avadanlıklar ve kasalar her milimetrenin kullanımını garanti etmek amacıyla istenilen tepsi ölçüsüne gore özel olarak yapılandırılır. Çok amaçlı ve kolay kullanımlı olmaları nedeniyle tüm dinamik depolama sistemleri için mükemmel bir çözümdürler. Hafif ama güçlü yapıları ise konveyör performansı ve güvenlik açısından uygundur. Avadanlıklar ve kasalar gerektiğinde daha küçük depolama alanları yaratmak için bölünebilir.

 

Bölmeler

 

Dividers and partitions

Tepsi bölmeleri, alan tasarrufu ve operasyon akışınızı hızlandırmanızı sağlar. Bölmeleri kullanarak, her tepside ihtiyacınız olan net depolama lokasyonlarını yaratabilirsiniz. Aynı zamanda her depolama lokasyonunun büyüklüğünü de belirleyebilirsiniz ki; depolama lokasyonun ürünlerin ölçüsüyle eşleştirilmesi depolama yoğunluğunu artıracaktır. Her depolama lokasyonu numara veya tanımla etiketlendirilerek ürünlere erişim hızlandırılabilir. Bu bölmeler, ürünlerin adet veya büyüklüğündeki değişikliğe gore her zaman tekrar yapılandırılabilir.  

 

Taşıyıcılar ve özel ekipmanlar

 

Holders and special equipment

Daha organize bir depolama ve aletler, kalıplar ve aksesuarlara erişim için her çeşit özel taşıyıcı kullanılabilir. Ek olarak, otomatik veya manuel tepsi çıkarıcı cihazlarla vinç ve kaldırma ekipmanı kullanmak daha kolay olacaktır. Daha özel uygulamalar için erişim kapısı zemin seviyesine konabilir, böylelikle forkliftle erişim kolaylaşacaktır.

Uygulama alanları:
  • Yedek parçalar
  • Bakım ve onarımlar
  • Aletler ve kalıplar
  • Tutucular
  • Aksesuarlar
  • Bitmiş ürünler
  • Ara depolama
Broşür indirme
 
OK