Sistem öğeleri

En yüksek kaliteye sahip faydalı bileşenler

Mevcut oda yüksekliğinin tam kullanılması ve ürünlerin 25 milimetrelik artışlarla depolanması asgari zemin alanı üzerinde maksimum kapasiteye ulaşılmasını sağlar.Optiflex teknolojisi ve elektronik yükseklik ölçüm sayesinde her bir tepsi taranarak yüksek yoğunlukta depolama sağlanır. Bu teknoloji, en küçük vidadan kutuya veya palete kadar değişik ölçülerde ürünleri tek bir ünitede verimli şekilde depolamanızı mümkün kılar.

 

Her ünite kullanan personel ve depolanan malzemelerin en üst seviyede emniyeti için çeşitli güvenlik donanımına sahiptir. Bunlar arasında her erişim kapısında bulunan dikey kapanan kapılar ve bu kapıların hemen önünde yer alan ve sürekli iş alanını denetleyen ışık perdesi bulunmaktadır.

 

Taşıyıcı

 

Components - Extractor

Taşıyıcı, bir tuş dokunmasıyla veya barkod okumayla, gerekli tepsiyi yüksek hızla direk erişim kapısına getirir veya ünitenin içerisindeki boş depolama alanına götürür.

 

Güvenlik kapısı

 

Components - Shutter doors

Güvenlik kapısı, personeli, makinayı ve depolanan ürünleri korumak amacıyla her üniteye standart olarak yerleştirilir. Ayrıca gürültü emisyonunun da düşürülmesini sağlar.

 

Erişim kapısındaki L-profiller

 

Components - L-profiles in the access opening

Erişim kapısının bulunduğu yan duvarlarda L-profiller bulunmaktadır. Bu erişim kapısında birden fazla tepsinin yer alabilmesini sağlar (çiftli erişim). Ayrıca çalışma pozisyonları kullanıcının boyuna gore münferit olarak ayarlanabilir.

 

Işıklı güvenlik bariyeri

 

Components - Safety light barrier

Erişim kapısının hemen önünde bulunan ışıklı güvenlik bariyeri active olduğunda ünitenin tüm hareketi otomatik olarak durdurulur.

Uygulama alanları:
  • Sipariş toplama
  • Toplu sipariş toplama
  • Güçlendirme
  • Ayırma
  • Tekrar doldurma
Broşür indirme
 
OK