Referanslar - Dikey asansör sistemleri

Berner Oberland Bahnen AG – KOBİ’ler için etkili depolama

Berner Oberland Bahnen AG, Interlaken-Grindewald ve Interlaken-Lauterbrunnen arasında tren hizmeti sunan İsviçreli bir şirkettir. Trenlerin onarım ve bakımı şirketin...(daha)

Hydravalve – makina parça ve aksesuarların verimli depolaması

Hydravalve, endüstriyel müşterilerine valf ve borulara ait parça tedariği sağlayan bir şirkettir. Sürekli büyüyen ürün yelpazesi nedeniyle stoktaki malzeme adedi...(daha)

Replacedirect - Elektronik cihazların ömrünü uzatan parçaların hızlı teslimatı

Hollandalı Replacedirect, elektronik malzemelerin satış sonrası hizmet alanındaki en büyük oyunculardan biridir. Şirketin lojistiği 24 saatte teslim ve üst düzey müşteri...(daha)

Frank Mohn - Üretimde kullanılan malzemelerin depolanması

Su altı pompa sistemleri üreticisi Frank Mohn, Frekhaug’daki (Norveç) fabrikasında ve- rimliliği artırmak ve alan tasarrufu için Kardex Remstar depolama sistemlerini...(daha)

Phoenix - Bina içerisine mükemmel şekilde entegre edilmiş SMD depolama sistemi

Mevcut bina içerisinde üretim alanına yakın bir noktaya entegre edilmesi gereken depolama sistemi pek çok şirket için zorlu bir görevdir. Kardex Remstar, Bad Pyrmon’taki...(daha)

Yves Rocher – Kozmetik ham maddelerin güvenli depola- ması için inovatif yangın söndürme sistemi

Fransız Yves Rocher için çalışan bilim adamları, şirketin Paris Laboratuvarlarında sürekli olarak bitki bazlı kozmetik ürünler geliştirmektedir. Ham maddeler Kardex...(daha)

Stellba AG – CNC üretiminde kullanılan aletlerin depolanması

Dottikon’daki (İsviçre) Stellba AG şirketi, hem yer tasarrufu sağlayan hem de üretimde kullanılan aletlere çok kısa sürede ulaşılmasını ve anlık stok görüntülemesi sağlayan...(daha)

ENGEL Elektroantriebe - Motor parçalarının güvenli depolaması için kapsamlı yangın koruma

Almanya Walluf’ta bulunan ENGEL Elektroantriebe şirketi, elektrikli sürüş teknolojisinde kullanılan sistemleri ve bileşenleri dizayn ederek üretmektedir. Motor parçaları...(daha)

FEGA & Schmitt – 24 saat hizmet için yavaş hareket eden malzemelerin toplanması

Elektrik ürünleri toptancısı FEGA & Schmitt Almanya Heilsbronn’daki merkez deposunda Kardex Remstar otomatik depolama sistemlerini kullanmakta ve küçük, yavaş hareket eden...(daha)

ABB Schweiz – Montaj setlerini içeren paletlere doğru zamanda erişim

ABB Schweiz’daki montaj alet havuzunun ana görevi dünya çapında sistemlerin inşaasında kullanılan takım setlerine kolaylıkla ulaşmaktır. Güç ve otomasyon teknoloji grubu bu...(daha)

İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna gider info.remstar.tr@kardex.com