Kardex Remstar Shuttle XP

Shuttle XP’yi seçmeniz için sekiz neden

1.

Yerden tasarruf / tavan yüksekliğini en iyi şekilde kullanır

Tepsilerin sadece 25 milimetre aralıklarla son derece değişken depolama esnekliği sayesinde zemin alanından %85'e varan tasarruf sağlanır 

2.

Daha az işgücü gerektirir

İhtiyaç duyulan malzemeler otomatik olarak operatöre getirildiğinden aramak ve etrafta dolanmakla geçirilen gereksiz zamandan tasarruf sağlanır. Opsiyonel olarak entegre edilebilen ışıklı toplama sistemleri (LED) sayesinde ise ürünün lokasyonu ve ihtiyaç duyulan miktar ekranda görüntülenerek çok yüksek toplama performansı garanti edilir.

3.

Ergonomik dizayn

Operatörün artık tırmanmasına, uzanmasına veya eğilmesine gerek yok çünkü Shuttle XP "ürün kişiye" prensibiyle çalışır: İhtiyaç duyulan ürünler otomatik olarak ergonomik şekilde dizayn edilmiş olan erişim kapısına taşınır. Tepsiler münferit olarak ayarlanmış çalışma yüksekliğine getirilebilir.

4.

Geliştirilmiş güvenlik

Shuttle XP sadece tepsilere ayrı ayrı kontrollü erişim sağlamakla kalmaz aynı zamanda size hangi operatörün hangi tepsilere erişim sağladığı konusunda net ve kesin bilgi sağlar. Erişim kapıları hem opera eden personel için hem de ürünler için güvenlik sağlar ve gürültü emisyonu hissedilir şekilde azaltılmıştır.

5.

Doğruluk

Entegre edilmiş ışıklı toplamalı sistemler, barkod okuyucular ve yazılım arayüzleri çok yüksek doğruluk sağlar. Konveyör sistemlere, robotik kollara veya kaldırma ekipmanlarına bağlantı ise iş alanında maksimum rahatlığı sağlar.

6.

Esneklik

Her tepsi operatörün istekleri doğrultusunda ayarlanabilir. Hem yükler hem de bölümler ayarlanabilir: hassas ürünler için daha yavaş bir hız, sık sık kullanılan ürünleri "altın bölge"de depolamak, tepsiler için erişim izni atamak, değişik ağırlık kapasitelerine sahip tepsileri tek bir ünitede toplamak ve çok daha fazlası mümkündür.

7.

Modülerlik

Modüler dizaynı sayesinde unite yüksekliği hızlı ve düşük maliyetle değişen ihtiyaç ve ortamlara adapte edilir.

8.

Güvenilirlik

Dikey asansörlü sistemlerin kapsamlı kurulum altyapısı sayesinde, Shuttle XP eşsiz operasyon süreleri sunar. Shuttle XP'nin her gün sunduğu dizayn, verimlilik, kurulum veya hizmet değerlendirildiğinde , kendi segmentinde lider bir konuma yükselir.

Bir bakışta avantajlar:
  • Daha hızlı erişim süreleri
  • Increase in goods turnover
  • Daha küçük bir zemin alanı üzerinde daha fazla depolama alanı
  • Dahili ERP sistemine entegrasyon sayesinde net ve doğru stok yönetimi
  • Kullanıcılar için daha fazla emniyet ve güvenlik
  • Geliştirilmiş ergonomi
  • Modüler genişletilebilen yapı 
Broşür indirme
 
OK