Kardex Remstar Towermat

Çok büyük ve ağır malzemelerin alan tasarruflu ve verimli depolaması

Towermat - Efficient and space-saving

Towermat dikey asansörlü system - ağır malzemeler için mükemmel alan optimizasyonu

Aşırı büyük boyutlarda ve ağır malzemeler, iyi düşünülmüş depolama lojistiği gerektirir. Kısa bir sure öncesine kadar uzun, metal levhaların, aletlerin, paletlerin ve tel kafeslerin depolanması için gereken alanların karlı olmayan şekilde kullanılması sıkıntılı taşıma sorunlarına sebep oluyor ve uzun vadede daha büyük masraflara yol açıyordu. Kardex Remstar bu özel talepler için dinamik ve esnek depolama çözümleri sunmaktadır: Towermat dikey asansör sistemleri. Tepsi başına toplam ağırlığı 5.000 kg'a kadar olan mallar Towermat ile depolama lojistiği sürecine etkili şekilde entegre edilebilir. Towermat'ın esnek tasarımı, mevcut alanın mümkün olan en iyi şekilde kullanılmasını sağlar: Küçük alanlarda mevcut oda yüksekliğinden olabildiğince fazla faydalanılır. Sonuç: çok daha fazla depolama kapasitesi ve verimli malzeme elleçlemesi.


Large and flat design – the ideal system for sheet metal

2,000 x 6,000 mm'ye kadar olan geniş yüzeyli malzemeler, sac metaller için Towermat depolama asansöründe özel olarak yer tasarrufu sağlamaya yönelik şekilde depolanır ve operatöre otomatik olarak taşınır. 

» Daha fazla

Space-saving solutions for long goods

Kullanım rahatlığı uzun malzemelerin depolanmasında da çok önemlidir. Her birinin uzunluğu 10,000 mm'ye kadar olan borular, çelik çubuklar ve benzer ürünler en verimli şekilde depolanabilir ve tam otomatik olarak taşınabilir.

» Daha fazla

The all-round talent for storing pallets

Herkese geleceğe yönelik özel çözümler! Kardex Remstar paletler ve tel kafesler gibi ağır yüklü ekipmanların depolama lojistiği konusunda da bu prensibi izlemektedir.

» Daha fazla

Flexibility for special forms such as tools

Ağır ve iri aletlerin depolaması özellikle zordur: Ağır malzemeler ve düzensiz şekle sahip ürünler güvenli ve yer tasarruflu bir şekilde depolanabilmeli ve geri erişim sağlanabilmelidir.

» Daha fazla

 

Teknik bilgiler

Towermat FE EE
Sistem yüksekliği25,000 mm'ye kadar 8,000 mm'ye kadar
Taşıyıcı ünite
Genişlik10,000 mm'ye kadar8,200 mm'ye kadar
Derinlik 2,000 mm'ye kadar 1,500 mm'ye kadar
Taşıyıcı ünite başına yük
maks. 5,000 kg 3,000 kg
Broşür indirme
 
OK