Kardex Remstar Intermat

Zorlu oda planlarında yuvarlak malzemeler için güçlü paternoster asansör

Kardex Remstar Intermat - The strong paternoster

Özel ihtiyaçlara sahip yuvarlak malzemeler için Intermat dikey karusel

Kullanılamayan alanlar ve uzun mesafeler tüm operasyon sürecinizi daha maliyetli hala getirebilir. Kardex Remstar Intermat karusel bu problem için tam da en ideal çözümü sunar. Alandan en iyi şekilde faydalanmak verimliliğin arttırılmsında direk etkiye sahiptir (mesela üretim alanının üzerine köprü görevi gören bir karusel yerleştirmek veya iç ulaşım rotalarınının üzerine veya boş kullanılamayan köşelere). Çok döngülü dizaynı sayesinde, yuvarlak ve ağır malzemeler yüksek yer tasarruflu şekilde depolanır ve  taşıyıcı ünitelerindeki erişim kapısına rahatlıkla taşınır.  

 

 

 

 

 

 

 

Space-saving storage solution for tyres

Paternoster prensibinin, lastiklerin depolanmasında özellikle fayda sağladığı kanıtlanmış bir gerçektir. Intermat karusel, mevcut oda yüksekliği ve derinliğinin tam olarak kullanılabilmesini sağlar ve bu nedenle yoğun depolama için çok uygundur.

» Daha fazla

Safe cable reel intralogistics

Kablo makaraları ve diğer ağır yuvarlak malzemeler güvenle depolanmalıdır, çok yer kaplamamalı ve kolayca erişilebilmelidir. Intermat bu amaç için tasarlanmış bir karuseldir ve çukurlara, dış mekanlara veya T köprülü paternoster olarak kurulabilir.

» Daha fazla

 

Teknik bilgiler

Intermat
Sistem yükseliği 15,000 mm'ye kadar
Taşıyıcı Ünite
Genişlik 13,200 mm
Derinlik1,200 mm
Taşıyıcı ünite başına yük
maks. 4,500 kg
Broşür indirme
 
OK