Warehouse & Distribution

Picking, packing & shipping made easy

“Depo ve Dağıtım” Yazısı

Dağıtım ve depolama işlemleri, üretimi sona eren ürünün üretim hattının sonundan son kullanıcıya verimli bir biçimde ulaştırılmasıdır. Bu işlemlere yük taşımacılığı, depolama, malzeme taşıma, koruyucu paketleme, envanter kontrolü, sipariş işleme ve müşteri hizmeti dahildir. Kardex Remstar'ın sunduğu çözümler toplama sürelerini kısaltır ve entegre bir sistemdeki doğruluğu artırır.

 

 

Daha azı ile daha fazlası

 

Tüm Kardex Remstar sistemleri, depolanan malları operatöre yüksek toplama hızı ile getirir. Yürüyerek ve gerekli ögeyi arayarak geçirilen süre ortadan kalktığı için operatör toplama işlemine daha fazla zaman ayırarak genel verimliliği artırır. Ayrıca, toplama işlemi için çoğu uygulamada daha az işçi gerektiği için size gerçekten de daha azı ile daha fazlasını elde etme imkânı sunar.

 

Yüksek toplama doğruluğu

 

Entegre toplama rehberi teknolojisi ile operatörler gerçek toplama bölgesine yönlendirilirler. Toplama rehberi yeri tanımlar ve miktarı, öge numarasını ve açıklamasını göstererek doğruluk oranlarını %99,9’a kadar çıkarır ve toplama hatalarını azaltır.Katma değerli hizmetler

Sipariş toplama çözümlerimiz; geçici depolama da dahil olmak üzere depo ve dağıtım gibi lojistik çalışmalarına dahil edilebilir ve işlem döngüsünü sağlar. Sadece bu da değil: Sistemlerimiz, müşterilerinize katma değerli hizmetler sunmanızı da sağlar. Kalite kontrol ve işlev kontrolleri, onarım yönetimi, güvenli depolama, özelleştirilmiş paketleme, gümrük muayeneleri, onay belgesi takibi bu hizmetlerden sadece birkaçıdır.

 

Esnek depolama yönetimi çözümleri

Lojistik merkezleri için: Bugün işlediğiniz ürünler yarın işleyeceklerinizden farklı olabilir. Kardex Remstar depolama çözümleri ölçeklendirilebilir ve işletmenize göre değiştirilebilecek kadar esnektir. Ürün yoğunluğunu en üst düzeye çıkarmak için taşıma tablaları ve taşıyıcıları istediğiniz gibi düzenleyin. Sistemlerin yeri, onaylı hizmet ekimiz ile tesisiniz içinde taşınabilir.

 
Tam sistem entegrasyonu

Çözümlerimiz tüm lojistik sistemlerine dahil edilebildiği için tam entegrasyon sağlanabilir. Power Pick Global envanter yönetimi yazılımı çözümleri, gerçek zamanlı envanter yönetimi yapmayı sağlayarak tam entegre lojistik sistemi oluşturmayı mümkün kılar.

İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

Download Brochure
 
OK