Tüketim malları endüstrisi

Çekme yerine itme: Çünkü gelecekte lojistikte hız göz önüne alınacak.

Yoğun rekabet ve yüksek konsantrasyon ticarete hakim. Kim hakim olmak isterse, özellikle lojistikte potansiyellerinden yararlanmak zorundadır.

Markaların gücü? Tüketim malları sektöründe hız kesmeden devam ediyor - ve yine de düşen fiyatlara karşı koruma sağlamıyor. Rekabet fiyat üzerinden yürütülmekte, marjlar üzerine yapılan tartışmalar her şeyi belirleyen konudur. Çünkü: Son kullanıcılar, her zaman daha iyi ürünler, hep daha fazla ürün çeşitliliği ve daha fazla hizmeti, bir de mümkünse aynı veya daha düşük fiyatlarla istemektedir.

 

 

Zayıflıklardan güçler oluşturmak

Biri için engel olan şey diğeri için bir şanstır. Yeter ki, büyümek için mali özgürlükler oluşturulabilsin ve yeni ürünler mümkün olduğunca hızlı biçimde piyasaya sürülebilsin. Tam da burada Kardex lojistik çözümleri devreye girer: Üretim ve lojistik yapıları akıllıca yönlendirerek, iş akışlarının verimliliğini artırıyoruz, konumunuzu güçlendiriyor, pazarın taleplerine başarılı şekilde yanıt vermeye yardımcı oluyoruz. Bu noktada  – tedarikçilerinizden her bir çalışma yerine varıncaya kadar kurum içi faaliyetler ve tedarik faaliyetleri uyguluyoruz.RFID, CPFR? Anlaşıldı!

Sonuçta, her şey sadece şunun içindir: Doğru zamanda ve doğru yerde doğru ürünü kullanılabilir yapmak. Tam da gerekli miktarda. Kardex burada da yanınızda. Örneğin, doğrusal tedarik zincirlerini yeni teknolojilerle güçlü ve talebe dayalı esnek lojistik ağlarına dönüştürmek gerekiyorsa. Veya tahmin doğruluğunu artırmak ve böylece satış noktasında kullanılabilirliği optimize etmek isterseniz. Çünkü: Geleceği en iyi, kendiniz şekillendirdiğinizde öngörebilirsiniz.

Yeni zorluklara açık olmak

Kardex çözümleri her lojistik sistemine entegre edilebilir. Üretimde verimli bir depo ya da sevkiyat için bir tampon olarak. Kardex depo yönetimi yazılımı ve toplama ve yerleştirme düzenekleri aynı zamanda daha güvenli depolama ve pik zamanlardaki alımı da garanti etmektedir.

Sizi gelecek için güçlendiriyoruz

Piyasada hayatta kalmak isteyen bir kişi, kendi yetenek ve kaynaklarını mümkün olduğu kadar ekonomik kullanmak zorundadır. Tam da bu alanda Kardex ile işbirliği size belirgin avantajlar sunar: İntralojistik size, hiçbir alanda olmadığı kadar tasarruf ve rasyonelleştirme potansiyelleri sunar! Mümkün olan en düşük depolama ve nakliye maliyetlerinde maksimum kullanılabilirlik en önemli ilkemizdir: Sizin için komple sistem çözümleri geliştiriyoruz. Avantajlarınız: Sadece depolama ve üretim alanı kazanmakla kalmayıp, aynı zamanda sürecin güvenilirliğini ve şeffaflığını da artırırsınız.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK