Tıp

Dinamikle hedefe. Ve Kardex ile.

Mevcut potansiyelleri en iyi şekilde kullanmak, yeni fırsatlardan faydalanmak- Kardex lojistik ve depolama çözümleri ile rekabetçi konumunu güçlendirebileceğiniz hareket alanları kazanacaksınız.

Artan maliyet baskısı, gelişen küreselleşme ve kötü uyarlanmış bir sağlık politikası: İlaç ve tıp sektörü her zaman yeni zorluklarla karşı karşıyadır.

Buna rağmen: Dünya çapında giderek artan hasta sayısı ve daha fazla özel olarak ödenen modern tedavi yöntemlerine artan talep ışığında istikbal hiç fena değil. Jenerik ilaçlar pazarıyla ilgili mücadeleye girmek değişen çerçeve koşullarına bir cevaptır. Diğerinin adı: Araştırma ve bilimsel bulguları olabildiğince hayata geçirme. Ama ikisinin de anlamına gelince: Yeni teknolojileri kullanın ve mevcut kaynaklardan en iyi şekilde faydalanın.A’dan Z’ye daha fazla ivme

Kararlarınız için özgürlükler yaratmada size yardım ediyoruz. Geliştirmeden, üretime, dağıtıma varıncaya kadar lojistik süreçlerdeki yüksek dinamik sayesinde. İster ambalajların, konteynırların ve malzemelerin stok yönetimi isterse de üretim tahsisi veya reçete yönetimi olsun – iş akışının optimizasyonu ve hızlandırılması daima ön planda yer alır.

Yeni yollar, yeni imkanlar

Sağlık endüstrisinde dahi dağıtım kanalları değişmektedir – buna distribütörler ve e-ticaret de dahil. Üretim ve sevkiyat konseptleri konusundaki kapsamlı deneyimlerimizden, sizin için burada açılan potansiyellerden faydalanın.

Önemli konularda güvenlik

Kim, ne, ne zaman, nasıl? Bu soruların cevaplandırılması belirli durumlarda sizin için inanılmaz önemli olabilir. Hassas ölçme, kayıt ve ilgili tüm süreçlerin ve sistemlerin düzenlenmesi sayesinde Kardex ile izlenebilirlik her zaman garanti edilir.

Esnek ve her şeye açık

Üretimde verimli bir depo ya da sevkiyat için bir tampon olarak çözümlerimiz her türlü lojistik sistemle birleştirilebilir. Kardex depo yönetimi yazılımı ve toplama ve yerleştirme düzenekleri aynı zamanda daha güvenli depolama ve teslimi de garanti etmektedir.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK