Ticaret

Her şey iyi ısmarlanmış – Mükemmel bir lojistik sistemi ile basit, net sipariş süreçleri

Çok açık: Kim siparişleri hızlı ve güvenilir olarak işleme alırsa, pazarda öndedir. Kardex çözümleri ile bu işi daha kolay hale getirirsiniz.

Mükemmel, kusursuz teslimat, izlenebilirlik, verimli iade yönetimi. Üstüne üstlük en kolay kullanım ve maksimum esneklik, eğer sezon yine canlı geçerse: Tüm bunları ve daha fazlasını bizden bekleyebilir ve beklemelisiniz. Çünkü: Küreselleşme, teknolojik ilerleme ve değişen satın alma ilişkileri son yıllarda ticareti yeni çetin koşullarla karşı karşıya getiren yeni süreçleri harekete geçirmiştir. Mal akışı ve dağıtım kanalları yer değiştiriyor, marjlar her geçen gün daralıyor.

 

 

Farklılaşma potansiyellerinden faydalanın

Akıllı satın alma yapan, ürünleri akıllı biçimde şirketinden geçiren ve aynı şekilde zekice tekrar sevk eden bir kişi günümüzün rekabet avantajlarını yakalar. Ancak bu, şeffaf ve etkin bir lojistik zinciri gerektirir. Tam bu noktada Kardex uzmanları devreye girer: Ürün akışlarını ideal olarak yönetmek söz konusu ise, siparişten iade yönetimine varıncaya kadar muhatabınız biziz. Ticari şirketler için gelecek güvencisi bugün özellikle şu anlama gelmektedir: Tutarlı maliyet yönetimi.E-ticaret fırsatları

Kısa vadeli teslim tarihleri, birinci sınıf hizmet: E-ticaret yeni standartları belirliyor. Basit, açık sipariş süreçleri ve iadeler şirketinizin başarısı için çok önemlidir. Burada da arka planda sürekli olarak mükemmel işleyen bir lojistik sistemine sahip olanlar öndedir.

Yazılım

Etkili, akıllı bir ağ yazılımı olmadan en iyi donanım neye yarar? Önemli iç süreçlerinin sistematik kombinasyonu sayesinde daha fazla verimlilik, şeffaflık ve esneklik için koşulları, bu sayede de uzun süreli başarınızı sağlıyoruz.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK