Otomotiv

Hareketi daha iyi yönetin - Depo optimizasyonu

Maksimum teslimat kapasitesi, daha az duraklama, daha düşük stoklar: Dinamik depolama çözümleri ile kaynakların daha verimli nasıl kullanılacağınızı ve müşterilerinizi nasıl daha memnun edebileceğinizi gösteriyoruz.

Daima daha kısa üretim döngüsü, giderek karmaşıklaşan üretim süreçleri, gittikçe daralan standart süreler. Artan kalite gereksinimleri, artan maliyet baskıları: Otomotiv sektöründe koşullar çok çetin. Piyasada bir tedarikçi olarak hayatta kalmak isteyen kapasitelerini ve kaynaklarını depoda mümkün olduğu kadar ekonomik kullanmak zorundadır. Tam da bu alanda Kardex ile işbirliği size belirgin avantajlar sunar: İntralojistik size, hiçbir alanda olmadığı kadar tasarruf ve rasyonelleştirme potansiyelleri sağlar! Mümkün olan en düşük taşıma ve depolama maliyetlerinde yüksek kullanılabilirlik bizim için en önemli ilkedir: Sizin için komple malzeme akış tekniğine uygun sistem çözümleri ve de kapsamlı, özel tedarik ve imha konseptleri geliştiriyoruz. Sizin için avantajları: Depoda ve üretimde sadece alandan tasarruf etmekle kalmaz aynı zamanda proses emniyetini ve şeffaflığı da artırırsınız.

 

Sizi gelecek için güçlendiriyoruz

Artan çeşitlilik ve son üreticilerdeki üretim derinliğinin devamlı azalması, hız, esneklik, tedarik güvencesi ve izlenebilirlik garanti eden lojistik çözümler gerektirmektedir. Buna kendi iç süreçlerini yönlendirmek için sıkça OEM talebi eklenmektedir. Tam bu noktada uzmanlarımız devreye girer: Lojistik ve üretim yapılarınızın akıllı yönlendirmesi sayesinde iş proseslerinin entegrasyonunu destekliyoruz, sevkiyat ağındaki pozisyonunuzu güçlendiriyoruz ve size piyasanın gereksinimlerine başarılı biçimde tepki verme konusunda yardımcı oluyoruz.

 

Akıllıca yapılmış yedek parça yönetimi

Artan çeşitlilik yedek parça yönetimi için de yeni görevler getirmektedir. Ticaret düzeyindeki dispozisyon için size kapsamlı destek sunuyoruz, son derece yaygın parçalar için otomatik bir ikmal sürecinin başlatılmasına varıncaya kadar. Sonuç: Stok henüz altı ay sonrasında, kullanılabilirliğin eş zamanlı artışıyla beraber önemli ölçüde azaltılabilir.Esnek ve her şeye açık

Üretimde verimli bir depo ya da sevkiyat için bir tampon olarak çözümlerimiz her türlü lojistik sistemle birleştirilebilir. Kardex depo yönetimi yazılımı ve toplama ve yerleştirme düzenekleri aynı zamanda daha güvenli depolama ve pik zamanlardaki alımı da garanti etmektedir.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK