Optik sanayi

Cevaplar. Tam isabet ve oldukça akıllı.

Büyüme, rekabet yeteneği ve yenilik gücü: Optik sanayi tüm rekorları kırıyor. Güçlü lojistik süreçler buna katkı sağlıyor. Optik uygulamalar, hiçbir alanda olmadığı kadar yenilikler için tahriklerdir.

Optik uygulamalar, hiçbir alanda olmadığı kadar yenilikler için tahriklerdir. Anahtar teknolojiler olarak çeşitli sektörlerin gelişimine etki ederler. Kalite, verimlilik, güvenirlik ve hızlılık artışına belirgin bir katkı sağlarlar. Bu da sağlayıcı olarak önünüze sadece her zaman yeni zorluklar çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda size daha başka gelecek fırsatlarının kapılarını da açar. Tam da burada Kardex intralojistik uzmanları devreye girer: Süreçleri daha esnek, daha kesin ve daha güçlü hale getirmeniz için yardımcı oluyoruz.

Çünkü yeni gelişimin başarısıyla ilgili nihai kararı zaman-pazar durumu verir.Hassas parçalar için dahi hızlı erişim

Daima daha küçük, daha güçlü ve aynı zamanda daha hassas: Çok hassas parçaların depolanması Kardex için on yıllardan beri sıradan işlerdir. Kuru ortam, kontrollü sıcaklıklar, steril oda hücreleri veya depolamada bu faktörlerin bir kombinasyonu, ne olursa olsun: Bütün bunlar doğrudan üretim ortamında dahi hayata geçirilebilmektedir. Bu sizin için inanılmaz bir avantajdır, çünkü bu sayede parçalara erişim hissedilir biçimde hızlanır, makinelerdeki işleme sürelerine daima uyulabilir. Bu yüzden siz de rahatça sizi başarıya ulaştıran unsurlara odaklanabilirsiniz: Müşterilerinize en yüksek kullanılabilirlik ve maksimum hizmet sunmaya. Kısaca: Deneyimli bir intralojistik iş ortağınız olarak size sistem sağlayıcısından çözüm sağlayıcısı olma yolunda ideal biçimde destekleyen imkanlar sunuyoruz. İsteğe uyarlanmış, tam isabetli ama yine de oldukça esnek.

Çepeçevre emniyet

Kim, ne, ne zaman, nasıl? Özellikle de bu sorularda cevabı sizin için çok önemli olan durumlar vardır. Tüm üretim süreci boyunca hassas ölçme, kayıt ve ilgili tüm süreçlerin ve sistemlerin düzenlenmesi sayesinde Kardex ile izlenebilirlik her zaman garanti edilir. Ve bununla da her şeyi doğru yapmış olduğunuzun güvencesi.

Sistemli ve bilinçli yazılım

Etkili, akıllı bir ağ yazılımı olmadan en iyi donanım neye yarar? Önemli iç süreçlerinin sistematik kombinasyonu sayesinde daha fazla verimlilik, şeffaflık ve esneklik için koşulları yaratıyoruz. Bugünün ihtiyaçları ve özellikle yarının ihtiyaçları için.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK