Metal işleme

Orta sınıf için çözümler. İsteğe uyarlanmış ve akıllı.

Maksimum teslimat kapasitesi, daha az duraklama, daha düşük stoklar: Kaynaklar nasıl daha verimli kullanılacağınızı ve müşterilerinizi nasıl daha memnun edebileceğinizi gösteriyoruz.

”Dreimann Dökümhanesi”nden bileşen tedarikçilerine varıncaya kadar, yüzden fazla çalışanı ile otomotiv sektörü için: Metal yapı sektörü başka hiçbir sektörün olmadığı kadar çok çeşitli ve çok şekillidir. Buna rağmen: Artan hammadde fiyatları, yüksek rekabet yoğunluğu ve güçlü maliyet baskısı bütün metal sektörünün mücadele etmesi gereken zorluklardır. Bu gelişme ışığında rasyonelleştirme, proses optimizasyonu gibi konular anlam kazanıyor, özellikle de daha küçük ve orta ölçekli firmalar için.

 

 

Daha hızlı, daha iyi, daha kolay

Piyasada hayatta kalmak isteyen, kendi yetenek ve kaynaklarını mümkün olduğu kadar ekonomik kullanmak zorundadır. Tam da bu alanda Kardex ile işbirliği size belirgin avantajlar sunar: Mümkün olan en düşük depolama ve nakliye maliyetlerinde maksimum kullanılabilirlik en önemli ilkemizdir: İster yerden tasarruf etmek, tamponlamak, üretimi akıllı kontrol etmek, aletleri kullanıma hazır vaziyette depolamak isterseniz bitmiş parçaları daha verimli toplamak isteyin, hiç önemli değil: Biz orta sınıfa uygun çözümler sunuyoruz – tam olarak çalışma akışlarınıza, isteklerinize ve beklentilerinize uygun olarak. Sizin isteğinize uyarlanmış. Çünkü hiçbir metal firması diğerine benzemez. Sizin için avantajı:


Kısa vadeli öngörülebilir yatırımlar bile sizin için belirgin iyileşmeleri beraberinde getirir.

Entegre ve akıllı

Ve bir adım daha ileriye gitmek isterseniz, size tek elden komple çözümler ve danışma hizmeti sunuyoruz. Lojistik ve üretim yapılarınızın akıllı yönlendirmesi sayesinde size erişim ve nakil sürelerini kısaltmaya yardımcı oluyoruz, sevkiyat ağındaki pozisyonunuzu güçlendiriyoruz ve size piyasanın gereksinimlerine başarılı biçimde tepki verme konusunda yardımcı oluyoruz.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK