Makine mühendisliği

Güçlü olmak, güçlü kalmak. Çok basit.

Her şey mükemmel: Kardex ile sadece performansınızı arttırarak depo alanından kazanmazsınız, aynı zamanda geleceğiniz için özgürlükler de yaratırsınız.

Masraf azaltışı ve verimlilik artışı konuları çok aktüel. Çünkü: Uluslararası teknoloji rekabeti sertleşmekte, rekabet baskısı dünya pazarında gittikçe daha çok güçlenmektedir. Böylece özellikle de orta sınıf, iş yerlerini “daha ucuz” ülkelere kaydırmaya zorlanıyor. Bu eğilime, sadece maliyetleri düşürebilecek konumda olan değil, aynı zamanda hizmeti ve kaliteyi artıranlar karşı koyabilir.

 

 

İşin anahtarı lojistikte gizli

Daha fazla güç, daha fazla hizmet, daha yüksek kalite – düşük masraflar ile mi? Sadece daha fazla verimlilik ile mücadele edilebilecek bir zorluk. Dahili lojistik sürecine bakmaya değer, çünkü makine mühendisliğinde maliyetlerin yaklaşık yüzde dördü lojistiğe dayalıdır, diyor VDI -Gesellschaft Fördertechnik, Materialfluss, Logistik (Alman Mühendisler Birliği-Şirket Malzeme Elleçleme, Malzeme Akışı, Lojistik). Tam da burada Kardex uzmanları devreye girer: İşletme akışlarını, üretim ve depo stratejilerini ve organizasyon şekillerini kontrol ediyoruz ve tüm iş akışını optimize etmeye yardımcı oluyoruz. Tedarikçilerinizden işletmelerinizdeki her bir işyerine kadar.Başarınız için özgürlükler

Depolama, tamponlama, malzeme, parçalar ve aletler sağlama: Kurum içi ve tedarik lojistik süreçlerinin tümünün kusursuz uyumu sayesinde Kardex ile önemli rasyonelleştirme potansiyellerinden faydalanırsınız. Mümkün olan en düşük depolama ve nakliye maliyetlerinde maksimum kullanılabilirlik en önemli ilkemizdir: Karmaşık süreçlerle kombine edilebilen komple sistem çözümlerini sizin için geliştiriyoruz. Avantajlarınız: Sadece depolama ve üretim alanı kazanmakla kalmayıp, aynı zamanda sürecin güvenilirliğini ve şeffaflığını da artırırsınız. Böylece gelecekte de sizi başarılı yapan konulara yoğunlaşmanız için özgür alanlar yaratıyoruz: Müşterileriniz için gelişmiş teknik konseptler geliştiriyoruz.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK