Lojistik merkezleri

Katma değer sunmak. Çok basit.

Çeşitli sektörlerde, uygulamalar ve uygulama alanları için yıllardır çözümler geliştiriyoruz: Lojistik sistemleri ve verimli depo çözümleri konusunda faydalanabileceğiniz deneyimlerimiz.

Third Party Logistics, aynı zamanda “Fourth Party Logistics”, “Fifth Party Logistics” veya “Lead Logistics Provider” adıyla, en iyi gelecek vaat eden ekonomik alandır: Gittikçe daha fazla şirket, kendi ana yetkinliklerine odaklanmaları gerektiğini fark etmektedir ve komple lojistik hizmetini dışarıdan tedarik etme yoluna gitmektedir. Bu lojistik hizmet sağlayıcısı olarak önünüze daima yeni zorluklar getirir ve size her zaman yeni cazip gelecek fırsatlarının kapılarını açar. İster bir merkezi depo işetin, isterseniz yıldırım hızıyla yedek parça hizmeti sunun, dağıtım kanalı olarak maksimum iş akışı sağlayın ya da makineler ve ekipmanlar kiralayın: Çeşitli sektörler, görevler ve özel durumlarla ilgili deneyimlerimizden istifade edin ve müşterilerinize tüm tedarik zinciri boyunca maksimum hizmet sunun.

 

 

Müşterinizi ikna eden hizmet

Biraz daha fazla olabilir mi? Ara depolama, dispozisyon ve iadelerin işlemleri dahil olmak üzere depo ve dağıtım lojistiği alanındaki tüm görevler için sizinle birlikte etkin çözümler geliştiriyoruz. Ve sadece bununla kalmıyor: Örneğin kalite ve fonksiyon kontrolleri, tekrar donatım işleri, yapılandırmalar, tekrar işletime alma, onarım yönetimi, ambalajlama, gümrük işlemleri, akreditif denetimi vesaire vesaire. Biz size nasıl olduğunu gösteriyoruz.Esnek ve her şeye açık

Üretimde verimli bir depo ya da sevkiyat için bir tampon olarak çözümlerimiz her türlü lojistik sistemle birleştirilebilir. Kardex depo yönetimi yazılımı ve toplama ve yerleştirme düzenekleri aynı zamanda daha güvenli depolama ve pik zamanlardaki alımı da garanti etmektedir.

Gelecek düşünülmüştür

İster bir isterse birden fazla değişik müşteriye hizmet sağlamak: Tesisinizin yeni taleplere açık olmasına dikkat ediyoruz – örneğin ürün çeşitliliği ve verimli ek hizmetler açısından. Bizimle görüşün.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK