Kimya endüstrisi

Anlaşıldı: Daha fazla güvenliğin formülü

Bilinmesi gerekenler: Güçlü lojistik çözümlerimizle sadece proses güvenliğini artırmakla kalmaz aynı zamanda değerli alandan tasarruf edersiniz, pazarda daha da hızlı hale gelirsiniz.

Kimya endüstrisinde proses emniyeti en öncelikli konuma sahiptir: Bu nedenle, REACH gibi kimyasal politikasındaki yeni düzenlemelere kadar proses güvenliği ve zararlı materyaller yönetiminin çeşitli yönlerini ele aldık – ve size doğrulama, izleme ve partilerin izlenmesi için güçlü çözümler sunuyoruz. Buna ek olarak, uzmanlarımız VCI depolama sınıfı veya büyük ambalajlara göre depolama, ADR’ye göre dağıtım, tehlikeli mallar gibi sektöre özgü gereksinimler konularında kapsamlı deneyimlere sahiptir. Kontrollü atmosfer altında ve steril odada depolama gibi özel koşullar dahi bizim için normal “sıradan işler”dir.

 

Başarınız için dinamik

Rekabette başarılı olmak isteyen, pazar eğilimlerini ve bilimsel bulguları en kısa sürede yeniliklere dönüştürmek, yeni teknolojileri kullanarak, mevcut kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmak zorundadır. Artan eylem ihtiyacı için nedenler çoktur: Hızla azalan geliştirme süreleri, artan maliyet baskısı, gelişen küreselleşme. Buna ek olarak, birçok pazarın gittikçe artan olgunluk derecesine bağlı olarak farklılaşma özellikleri özel kimyasallarla bile gittikçe daha az korunabilmektedir. Süreç teknolojisi için de ticaret tarafından devamlı yeni talepler gelmektedir. Bu sebeple geliştirmede, üretimde, toplamada ve dağıtımda en yüksek dinamik gereklidir. Burada Kardex’in lojistik çözümleri devreye girmektedir:
İster ambalajların, konteynırların ve malzemelerin stok yönetimi, isterse de üretim tahsisi veya reçete yönetimi olsun – iş akışının optimizasyonu ve hızlandırılması daima ön planda yer alır.
 

Yeni yollar, yeni imkanlar

Kimya endüstrisinde dahi dağıtım kanalları değişmektedir – buna distribütörler ve e-ticaret de dahil. Üretim ve sevkiyat konseptleri konusundaki kapsamlı deneyimlerimizden, sizin için burada oluşan potansiyellerden faydalanın.
 

Esnek ve her şeye açık

Üretimde verimli bir depo ya da sevkiyat için bir tampon olarak çözümlerimiz her türlü lojistik sistemle birleştirilebilir. Kardex depo yönetimi yazılımı ve toplama ve yerleştirme düzenekleri aynı zamanda daha güvenli depolama ve pik zamanlardaki alımı de garanti etmektedir.

İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK