Gıda

Yarar sağlamak – yükümlülüklerden bile. Size nasıl olduğunu gösteriyoruz.

Yasal gereklilikleri karşılamak, mevcut potansiyelleri ideal biçimde kullanmak, yeni imkanlardan faydalanmak – Kardex’in dinamik depo sistemleri ile bütün bunlar sizin için çocuk oyunu.

Esanslar veya baharatlar, seri numuneleri, mantar kültürleri, ya da ambalaj malzemeleri: Kardex’in dinamik depo sistemleri her şeye uygundur. Ve her şey için iyidir, çünkü ister kontrollü sıcaklıklar, steril oda koşulları isterse kuru atmosfer gerekli olsun, fark etmez - biz çoktan sizin için doğru çözümü geliştirdik. Bunun güzelliği: Tüm bu gereksinimler doğrudan üretim ortamında bile gerçekleştirilebilir. Bu oldukça hızlı üretim süreçleri sağlar.

 

 

Önemli konularda güvenlik - ve sizin için yararlar

Kim, ne, ne zaman, nasıl? Bu sorular için güvenilir cevaplar ve oluşumdan tüketime kadar aralıksız izlenebilirlik, gıda endüstrisi için yasal olarak gereklidir. Tabii ki sadece uygulayabileceğiniz bir yönetmelik. Ama aynı zamanda bundan çok önemli bir avantaj da yakalayabilirsiniz. Çünkü: Malların takibi size, ürünleri istediğiniz zaman lokalize etmekten, iptal etmekten veya geri çağırmaktan çok daha fazlasını sunuyor. Kardex lojistik uzmanları ile konuşun – size, izleme & takip yardımıyla örneğin stoklar ve ürün hareketleri ile ilgili gerçek zamanlı bilgileri elde etmeyi, ürün stoklarınızı azaltmayı ve en düşük maliyetle güçlü raporlar hazırlamayı gösteriyoruz. Ve biraz daha fazlasını.RFID, CPFR? Anlaşıldı!

Sonuçta, gıda sektöründe de tek bir şey önemli: Doğru zamanda ve doğru yerde doğru ürünü kullanılabilir yapmak. Tam da gerekli miktarda. Kardex burada da yanınızda. Örneğin, doğrusal tedarik zincirlerini yeni teknolojilerle güçlü ve talebe dayalı esnek lojistik ağlarına dönüştürmek gerekiyorsa.
Veya tahmin doğruluğunu artırmak ve böylece satış noktasında kullanılabilirliği optimize etmek isterseniz. Çünkü: Geleceği en iyi, kendiniz şekillendirdiğinizde öngörebilirsiniz.

Sistem ve akıl ile yazılım kullanımı

Etkili, akıllı bir ağ yazılımı olmadan en iyi donanım neye yarar? Önemli iç süreçlerinin sistematik kombinasyonu sayesinde daha fazla verimlilik, şeffaflık ve esneklik için koşulları, bu sayede de uzun süreli başarınızı sağlıyoruz.
İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK