Elektronik

Talepler sizden. Cevapları bizden.

Küçük ama işlevi büyük: Çok hassas elektronik parçaların çok özel depolama gereksinimlerini çözümlerimizle kolayca karşılayabilirsiniz.

İster parça, bileşenler, veya yarı mamuller, isterse ara, kısa süreli veya uzun süreli depolama olsun. Tedarik zincirinde veya teslim deposunda otomatik küçük parça deposu. Sorularınızın cevabı bizde. Bunun için kimyasal, fiziksel ve biyolojik talepleri dikkate alıyoruz. Hem yarı iletken endüstrisinde hem de elektronik işlemede. Tam durumunuzun gerektirdiği şekilde.

 

Süreçlere daha iyi hakim olma

Esneklik bugün çok gerekli, özellikle de elektrik ve elektronik endüstrisinde. Ürünlerin çeşitliliği ve karmaşıklığı devamlı olarak artmakta. Buna karşılık yapısal boyutlar gittikçe küçülerek daha zor ele alınmaktadır. Başarının ve başarısızlığın kararını önemli ölçüde zaman-pazar durumu vermektedir. Birçok şirketin kendine, iç süreçleri nasıl daha fazla optimize edebilirim sorusunu sorması doğaldır. Bu sebeple üretiminizin belirli odak noktalarına, malzeme akış kontrolüne yoğunlaşıyoruz. Çünkü gelecekteki başarı belirgin olarak lojistik sistemlerinizin performansına bağlıdır. Kesin bir ifadeyle: Uzmanlarımız, malzeme akşını ve bununla da tüm iş akışını, daha esnek, hassas ve güçlü hale getirmek için yardımcı oluyor. Bugünün ihtiyaçları ve özellikle de yarının ihtiyaçları için.

 

Her şey kontrol altında

Toz zerreciği bile giremez: İklimlendirme, temizlik, ESD koruma ve işlevsellik açısından örneğin küçük parça deponuz için en uygun şartları sağlıyoruz. Bu şekilde %5’in altındaki bir bağıl nemde sınırsız depolama dahi – ve bununla da JEDEC koşullarının karşılanması – sizin için adeta çocuk oyunu haline gelecektir. Üretim tesisleri, malzeme temini için ve yarı bitmiş ve bitmiş ürünler depolamak için yüksek oranda kullanılabilir, otomatik lojistik sisteme ihtiyaç duyar.
 

Daha hızlı üretin, daha hızlı teslim edin

Kuru ortam, kontrollü sıcaklıklar, steril oda hücreleri veya depolamada bu faktörlerin bir kombinasyonu: Bütün bunlar doğrudan üretim ortamında dahi hayata geçirilebilmektedir. Bu sizin için inanılmaz bir avantajdır, çünkü bu sayede parçalara erişim hissedilir biçimde hızlanır, makinelerdeki işleme sürelerine daima uyulabilir.
 

Önemli konularda güvenlik

Kim, ne, ne zaman, nasıl? Bu soruların cevaplandırılması belirli durumlarda sizin için büyük önem taşıyabilir. Hassas ölçme, kayıt ve ilgili tüm süreçlerin ve sistemlerin düzenlenmesi sayesinde Kardex ile izlenebilirlik her zaman garanti edilir.
 

Yazılım

Etkili, akıllı bir ağ yazılımı olmadan en iyi donanım neye yarar? Önemli iç süreçlerinin sistematik kombinasyonu sayesinde daha fazla verimlilik, şeffaflık ve esneklik için koşulları, bu sayede de uzun süreli başarınızı sağlıyoruz.

İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna giderinfo.remstar.tr(at)kardex.com

 
OK