İletişim

  +90 216 3868256

İletişim formuna gider

Email

PLUS Service

Maksimum kullanılabilirlik

PLUS hizmeti tesisinizin kalıcı verimliliğini garanti eder. Bakımın ötesinde bu paket geliştirilmiş bir 24/7 telefon destek hizmeti kullanılabilirliği ve çok verimli bir yedek parça yönetimi içerir.

PLUS hizmet kapsamı:

Standby hizmeti En kısa sürede bir teknisyen yanınızda olur. Özel ve de sizin ihtiyaçlarınıza göre tam olarak uyarlanmış bir hizmet planı tepki verme sürelerini düzenler – işgünlerinde, bilinen çalışma saatleri veya her saat başı, günde 24 saat, yılda 365 gün olarak. Bu sayede tesisinizin kullanılabilirliği her an güvence altındadır.

Telefon desteği – Kardex Remstar ile doğrudan telefon bağlantınız. Firma içi yardım masamız üzerinden eğitimli ve deneyimli çalışanlarımıza ulaşırsınız, ihtiyacınız olduğunda kendileri her saat size hizmet vermeye hazırdır. Hedefe odaklı sorular ve talimat ve de eğitimli çalışanlarınızla birlikte sayısız sorun uzaktan tanı yöntemiyle dahi başarılı biçimde ortadan kaldırılabilir. 

Bakım – Aktif bakım yönetimimiz yüksek tesis kullanılabilirliğini garanti eder, durma sürelerini minimize eder ve yatırımınızın değerinin korunmasını sağlar. Tehdit eden aşınma ve hasarlar daha gerçekleşmeden tespit edilir ve giderilir.

Yedek parçalar – Üstün kaliteli orijinal yedek parçalarımız şekil ve işlev itibariyle sistemlerinize mükemmel uyarlanmıştır. En yüksek kalite gerekliliklerine uygundurlar ve maksimum makine kullanılabilirliği ve sağlam üretim süreçlerini garanti ederler.

İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna gider info.remstar.tr@kardex.com

Broşür indirme