İletişim

  +90 216 3868256

İletişim formuna gider

Email

EXTRA Service

Belirli ekstra

EXTRA hizmet size daha fazlasını sunar: Aktif bir bakım yönetimi, yer değiştirme yönetimi, yenileme, eğitimler ve yazılım desteği.

 

EXTRA hizmet kapsamı:

Yer değiştirme yönetimi – Yer değiştirmeyi veya tesisinizde yapısal değişiklik mi planlıyorsunuz? Bu faaliyeti uzmanlıkla ve profesyonel olarak uzun yıllara dayanan deneyim ve mükemmel ürün bilgisi temelinde gerçekleştiririz.

Bakım – Makineniz bozulacak olursa Kardex Remstar Servisimiz hizmetinizdedir– istek üzerine 24 saat boyunca. Eğitimli ve yetkili servis teknisyenlerimiz kusurların veya kesintilerin hızlı giderilmesini sağlıyor.

Modifikasyon – Sistemleriniz yeni şartlara esnek biçimde uyarlanabilir. İster genişletme, isterse modernizasyon veya yazılım güncellemeleri olsun – sizi teknik bilgi ve personel ile destekliyoruz.

Eğitim – Düzgün işletim ve uyarı mesajlarına profesyonel tepkiler verilmesi sistemlerinizin değişmeyen yüksek verimliliğini garanti eder.
Eğitimimiz, çalışanlarınıza ürünlerin nasıl çalıştığı ve neyin verimliliği arttırdığı konusunda daha iyi bir genel anlayış sunar. 

Yedek parça deposu – Zaman avantajını garantileyin! Kesintiler zaman ve para demektir. Yedek parça için bekleme süresini özel yapılandırılmış yedek parça takımları ile belirgin şekilde kısaltabilir ve durma sürelerini minimize edebilirsiniz.

Yazılım desteği – Yazılım desteğimiz sizi, telefon hizmeti, uzaktan bilgisayar teşhisi ile ve yerinde hazır bulunarak destekler. Düzenli aralıklarla yazılım güncellemeleri uzaktan bakım ile gerçekleştirilir, böylelikle tesisinizin mümkün olan en yüksek verimlilikle çalışması sağlanır.

İletişim

Daha fazla bilgi için Kardex Remstar ekibimiz memnuniyetle hizmetinizdedir.İletişim formuna gider info.remstar.tr@kardex.com

Broşür indirme