İletişim

 +90 216 3868256

İletişim formuna gider

Life Cycle Service Ürünleri

Yüksek Emniyet – Artan Verimlilik – Daha Fazla Üretkenlik

Kardex Remstar Life Cycle Service lojistik ve depo operasyonlarınız için verimliliği garanti altına alan modüler hizmetler sunar.

» Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

YENİ: FLEX Care ve FULL Care için

Uzaktan Destek – Operatör ve yönetim desteğiyle üst düzey hizmet

Uzaktan Destek ve Analiz Kardex Remstarüniteleriniz için emniyet, daha fazla verim ve şeffaflık sağlar.

» Daha fazla

BASE Care – Kardex Remstar otomatik depolama çözümleri için en temel koruma paketidir. Uzman teknisyenlerimiz tüm yasal mevzuatlara uygun güvenilir bakımları gerçekleştirmeyi garanti eder. Bir sorunuz olduğunda veya hata durumunda mesai saatleri dahilinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır.

FLEX Care - Sözleşme detaylarını tam olarak ihtiyaçlarınıza göre şekillendirin. Herhangi bir duruş riskini azaltmak adına tam olarak ne tip bir desteğe , ek olarak Uzaktan Yardım Modülüne de ihtiyacınız olacağına siz karar verin. FLEX Care kendi bakım personeli olan şirketler için en popüler kontrat tipimizdir. 

FULL Care – Ön görülebilir maliyetlerle en kapsamlı koruma paketimizin sağladığı hizmetlerin keyfini çıkarın. FULL Care paketi size pek çok somut ve ölçülebilir fayda sağlar. Makineye entegre edilen Uzaktan Destek Modülü sistemi oluşabilecek hatalara karşı sürekli tarar ve hata daha oluşmadan önlem alınmasını sağlayarak sistemin verimliliğini sürekli kılar. Bununla beraber tüm servis ihtiyaçları bu pakete dahildir, böylece sisteminizin bakım veya tamiri için ek bir maliyetle karşılaşmazsınız. 

 

 

 

 

 

 

Broşür indirme
 
OK