İletişim

 +90 216 3868256

İletişim formuna gider

Koronavirüs hakkında bilgilendirmeBu sıra dışı dönemde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, yanı sıra akrabalarının ve tüm meslektaşlarımızın sağlıklı olduğunu umuyoruz. Hiç şüphe yok ki bu durum günlük iş ve hayatımızda hepimizi etkilemektedir.

 

Gelişmeler ve koronavirüsün devam eden yayılma süreci nedeniyle, erken aşamada, durumu günlük olarak izleyen küresel bir görev takımı kurdurk. Görev takımı, tüm çalışanların küresel ve yerel sağlık otoritelerinin kurallarına uymasını sağlamaktır. Ayrıca, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin  sağlıklı kalmaları için en üst tedbirleri de almaktadır.

 

En ufak bir şüphe olduğunda, çalışanlarımız 2019-nCoV'ye karşı olumsuz test sonucu elde edilinceye veya 14 gün karantina süresi doluncaya kadar evlerinde istirahat etmeleri şart koşulmuştur.

 

Sözümüzün sürekliliğini sağlamak ve müşterilerimize ve de iş ortaklarımıza alışkın oldukları profesyonel hizmeti sunmak için iş sürekliliği tedbirlerimizi almış bulunuyoruz.

Eğer aksi bir durum olur ise, sizleri yeniden ve tam zamanında bilgilendireceğimizin de sözünü veriyoruz.  

 

Çalışanlarımız sağlıklı kalmak adına tüm hijyenik önlemleri aldılar. Örnek olarak, çalışanlarımızın el sıkışmalarına izin vermiyor ve çoklu ortamlardaysa mesafeyi korumaları gerektiğini kendilerine hatırlatıyoruz.

 

Bu zor dönemdeki anlayışınız ve desteğiniz için çalışanlarımıza ve müşterilerimize ve iş ortaklarımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz.

 
OK